Dil Okulları

Almanya, Amerika, Avustralya, Çin, Fas, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İspanya, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Malta, Rusya, Singapur, Yeni Zellanda

Yurtdışı seyahatlerinizde bir insana merhaba demekten tutun en basit şeyleri isterken bile ‘’çeviride kaybolmak’’ mümkün.

Yurt dışında yabancı dil eğitimi almak sizlere İngilizceyi en kolay yoldan öğretmenin yanı sıra birçok eğlence ve seyahat şansını yakalamanızı sağlayacaktır. Bu eğitim süresince asıl hedefiniz olan yabancı dil geliştirmenin yanı sıra farklı kültürlerden insanları tanımış olacaksanız. Sizden çok uzaklarda yaşayan insanların kültürleri, yaşam biçimleri hakkında gözlemleriniz ve etkileşiminiz olacaktır. Bu etkileşimle birlikte bu yeni arkadaşlarınızla birçok program yapabilirsiniz. Eğitim için gittiğiniz ülkede birçok yeni yer keşfedebilir, kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. O ülkenin farklı damak tadlarını deneyebileceğiniz restaurantları ziyaret edebilir akşamında müzik dinleyip dans edebilirsiniz. Yabancı dil yaşamın içerisinde daha da pekişecektir. Teorik bilgilerinizi yaşamın içinde pratikle harmanlayarak bu dile çok daha hakim hale geleceksiniz. Bir bakıma eğlenirken aynı zamanda öğrenmiş olacaksınız.   
Yabancı dil öğrenmek için yurt dışında eğitim almak hayatınızın tecrübesi olabilir, bu sebeple bu anılarınızdan öğreneceğiniz çok şey olacak!

Shakespeare’in ülkesi İngiltere, İngilizce öğrenmek için ziyaret edilecek en popüler ülke. Meşhur
şehirleri, kaleleri ve kırsal bölgeleriyle harika bir seçenek.

British Council tarafından akredite edilen İngilizce dil okulları; kurs dizaynı, eğitim ve öğretim, binalar ve tesisler, öğrenci refahı ve kalacak yer, boş zaman aktiviteleri ve eksiksiz promosyon materyaller dahil olmak üzere okul hayatının her alanında en yüksek kaliteyi teminen düzenli olarak incelemeye tabi tutulmaktadır. Bu sebeple, İngiltere’de akredite edilmiş bir okulda İngilizce öğrenmeye karar
verdiğinizde, vaat edilen neyse onu deneyimleyeceksiniz.

Hemen şimdi yurt dışında dil eğitimi almak ve hayatınız boyunca anlatacağınız anılara sahip olmak
için Edcon Eğitim’e başvurun!

Dil okullarında alabileceğiniz eğitimler;

  • Genel ve Yoğun İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • Sınavlara Hazırlık İngilizce (TOEFL, IELTS, TOLES)
  • Bire Bir İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Tatil İngilizcesi
  • Hukuk İngilizcesi
  • Pre-sessional İngilizce
  • Gençlere Yönelik İngilizce