İngiltere'de İndirimli Dil Okulları

İngiltere’de dil eğitimi almayı planlıyor ve hangi okulun sizin eğitimi planınıza veya bütçenize uygun olduğunu düşünüyorsanız ve ne kadar indirimi / promosyonu var merak ediyorsanız lütfen aşağıdaki listemize göz atınız.

Okullar zaman zaman Türk öğrencilere yönelik indirimli fiyatlar sunmaktadır. Kaliteli dil okullarının indirimi kaçırmayarak İyi bir eğitimi uygun şekilde alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Özellikle Eğitim Kalitesi Fiziksel olanakları ve  tecrübeli eğitimci kadrosuyla İngilizce eğitimde çığır açan okullarımızdan

*Embassy Ces 
*Eurocentres 
*British Study Centers
*St giles 
*European Center 
*Kaplan 
*Kings College
*Lal
*Stafford House 
*İnternational house London
*Into
*ELC
*LSBF

gibi dil okullarındaki muhteşem indirimi kaçırmayın!
Eğitimiz için yerinizi şimdiden ayırtın 2013 Ün herhangi bir zamanında Başlayın!

%20 indirim ile Eurocentres Lee Green Şubesinde Yeşilliklerle dolu ve tam donanımlı  binasında  Londra'nın merkezine kolay ulaşır bir konumda eğitim alın, Ya da St Giles İngiltere‘deki tüm şubelerinde geçerli olan ücretsiz hafta hediyeleri ile eğitimizi kaliteli, köklü bir okulda daha uygun ve uzun alın. Örneğin 8 hafta kayıt olun 2 hafta ücretsiz toplamda 10 hafta eğitim alın veya  24 hafta kayıt olun okulun hediyesi 4 hafta ile toplamda 28 hafta eğitim alın. Embassy Ces gibi uluslar arası bir dil okulunda % 15 indirim ile eğitim alma şansı yakalayın.

Bunlar ve diğer indirim seçenek ve detayları ile ilgili en kısa sürede bize ulaşın. Unutmayın tüm bu promosyonların son başvuru tarihleri 30 Mart 2013tür.

Gelin Kaliteli eğitimleri, zamanında yapılan kayıt ve tercihlerle daha uyguna alın.

Siz de İngiltere ‘de Eğitim almanın keyfini kaliteli okullar aracılığıyla yaşayın ve tecrübeli Danışmanlarımız sayesinde sizin için en verimli olabilecek eğitim merkezini ve programını belirleyin.